Robotas vejapjovė Bosch Indego S+ 500 kaina
Robotas vejapjovė Bosch Indego S+ 500 kaina
Robotas vejapjovė Bosch Indego S+ 500 smart |
|
519.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
519.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Vejos robotas Bosch Indego S 500+Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 635.59 € |
|
597.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Vejos pjovimo robotas Bosch Indego S+ 500, 500 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1229 € |
|
597.80 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Bosch Indego S+ 500 - Robotik-Rasenmäher - schnurlos 2,5 Ah - 5 Akkus - 19cm - 7.. |
|
476.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
476.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Bosch Indego S+ 500 Robotinė žoliapjovė Baterija |
|
502.86 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
502.86 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Robotas vejapjovė Bosch Indego S+ 500 smart |
|
519.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
519.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Bosch Indego S+ 500 (06008B0302) Robotas vejapjovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 87.92 eur/mėn |
|
527.49 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
527.49 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Vejos pjovimo robotas Bosch Indego S+ 500, 500 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1229 € |
|
597.78 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Vejos robotas Bosch Indego S 500+Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 635.59 € |
|
597.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Vejos pjovimo robotas Bosch Indego S+ 500, 500 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1229 € |
|
597.80 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Vejos robotas Bosch Indego S 500+PRISTATYMAS PER 1 d.d. Atsiėmimas Kaune per 1 val. Rinkos lyderis! |
|
626.21 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
626.21 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Robot koszący Bosch Indego S+ 500 (06008B0302) | 06008B0302 | 4059952511962 |
|
805.90 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Vejapjovė-robotas Bosch Indego S+ 500, 500m2 (150m laidas + 240 kuoleliai), 0600.. |
|
865.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Vejos robotas BOSCH Indego S+ 500Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
865.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
865.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
BOSCH INDEGO S+ 500 robotas vejapjovė |
|
872.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.22 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
872.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.22 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Vejos robotas BOSCH Indego S+ 500Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
908.25 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
908.25 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Bosch Robotas vejapjovė „Indego S+ 500“Oficialus atstovas. |
|
914.00 €
|
Į parduotuvę teronis.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 15:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Vejos robotai |
| Prekės kodas | 4059952511962 |
| Tipas | vejos robotas |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18v |
| Pjovimo plotis | 19cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 50mm |
| Pjovimo padėtys | 3 |
| Korpusas | plastikas |
| Svoris | 7.7kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 500m² |
| Savybės | valdymas programėle, išmanioji sistema |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |









































