Orkaitė Bosch HRG978NB1 kaina
Orkaitė Bosch HRG978NB1 kaina
Įmontuojamoji orkaitė su papildomų garų funkcija Bosch HRG978NB1 |
|
1814.27 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1814.27 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamoji orkaitė su papildomų garų funkcija Bosch HRG978NB1 | HRG978NB1 | 4.. |
|
1801.80 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Įmontuojamoji orkaitė su papildomų garų funkcija Bosch HRG978NB1 |
|
1814.27 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1814.27 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamoji orkaitė su papildomų garų funkcija Bosch HRG978NB1Yra sandėlyje. |
|
1829.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1829.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Bosch Įmontuojamoji orkaitė su papildomų garų funkcija Bosch HRG978NB1 |
|
1832.06 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 03:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242005327157 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.87 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 0.69 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | orkaitė su garų funkcija |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3000w |
| Aukštis | 59.4cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | wi-fi |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės apšvietimas | led |
| Grilis | + |
| Vidaus danga | antracitinis emalis |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | + |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 300 |
| Gaminimo garuose funkcija | + |
| Rodyti daugiau | |


























