Orkaitė Bosch HNG978QB1 kaina
Orkaitė Bosch HNG978QB1 kaina
Įmontuojama orkaitė su garų ir mikrobangų funkcijomis Bosch HNG978QB1 |
|
2888.03 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2888.03 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojama orkaitė su garų ir mikrobangų funkcijomis Bosch HNG978QB1Yra sandėlyje. |
|
2859.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
2859.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojama orkaitė su garų ir mikrobangų funkcijomis Bosch HNG978QB1 | BO010654.. |
|
2868.20 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Įmontuojama orkaitė su garų ir mikrobangų funkcijomis Bosch HNG978QB1 |
|
2888.03 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2888.03 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojama orkaitė su garų ir mikrobangų funkcijomis Bosch HNG978QB1 |
|
2896.00 €
|
Į parduotuvę merlonda.lt |
Įmontuojama orkaitė su garų ir mikrobangų funkcijomis Bosch HNG978QB1 |
|
2916.34 €
|
Į parduotuvę perku24.lt |
Bosch Įmontuojama orkaitė su garų ir mikrobangų funkcijomis Bosch HNG978QB1 |
|
2916.34 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 16:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242005327041 |
| Gamintojo kodas | hng978qb1 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | -w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 67l |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | led |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Vidaus danga | antracitinis emalis |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 2vnt. |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | - |
| Gaminimo garuose funkcija | + |
| Rodyti daugiau | |























