Viryklė Bosch HKN31A020U kaina
Viryklė Bosch HKN31A020U kaina
Viryklė Bosch HKN31A020U Serie 4Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
545.59 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
545.59 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Viryklė Bosch HKN31A020U Serie 4Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
561.96 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
561.96 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Bosch HKN31A020U Serie | 4, Laisvai statoma elektrinė viryklė, balta |
|
658.90 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
658.90 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Bosch Serie 4 HKN31A020U virtuvas Pastatoma viryklė Elektrinis Keraminis Balta |
|
659.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
659.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 4242005168309 |
| Gamintojo kodas | hkn31a020u |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.98 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | keraminės |
| Galia | -w |
| Aukštis | 90cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 66l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Kepimo skardos | -vnt. |
| Kepimo grotelės | -vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | - |
| Rodyti daugiau | |















