Orkaitė Bosch HBG9742B1S kaina
Orkaitė Bosch HBG9742B1S kaina
Įmontuojama orkaitė Bosch 8 serija HBG9742B1SKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1249 € |
|
975.02 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Bosch HBG9742B1SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1282.0 € |
|
1049.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Orkaitė Bosch HBG9742B1SPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
948.32 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
948.32 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Įmontuojama orkaitė Bosch 8 serija HBG9742B1SKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1249 € |
|
975.02 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojama orkaitė Bosch 8 serija HBG9742B1SKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1249 € |
|
975.02 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Orkaitė Bosch HBG9742B1S |
|
975.02 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
975.02 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch HBG9742B1S |
|
976.04 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
976.04 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Orkaitė Bosch HBG9742B1SIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
976.77 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
976.77 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch HBG9742B1SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1282.0 € |
|
1049.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242005326815 |
| Savybės | grilis |
| Gamintojo kodas | hbg9742b1s |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.69 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 81.6 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė, savaime išsivalanti orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3600w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 56.8cm |
| Gylis | -cm |
| Svoris | 37.7kg |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis, wi-fi |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų stiklai | 4vnt. |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | - |
| Rodyti daugiau | |



























