Blaupunkt BT07LED kaina
Blaupunkt BT07LED kaina
Blaupunkt BT07LED FM, pilkaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
36.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 12:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLAUPUNKT |
| Kategorija | Garso kolonėlės |
| Prekės kodas | 590175050112 |
| Gamintojo kodas | bt07led |
| Tipas | bluetooth kolonėlė |
| Maitinimo šaltinis | akumuliatorius |
| Kolonėlių išėjimo galia (RMS) | 1 x 5w |
| Žemų dažnių kolonėlės išėjimo galia RMS | - |
| Varža | -Ω |
| Matmenys | 7.5 x 11.7 x 4.6cm |
| Svoris | 0.34kg |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | garso kolonėlė |
| Jungties tipas | micro usb, 3.5mm jack |
| Bluetooth | + |
| Korpusas | aliuminis |
| Akustikos tipas | 1 |
| Priekinės kolonėlės | 1 |
| Žemų dažnių kolonėlės | - |
| Palaikomos technologijos | bluetooth, usb, aux |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | bluetooth, nuotolinis valdymas |
| Rodyti daugiau | |






















