Karšto oro gruzdintuvė Blaupunkt AFD 501 kaina
Karšto oro gruzdintuvė Blaupunkt AFD 501 kaina
Gruzdintuvė Blaupunkt AFD501 |
|
39.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
39.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Blaupunkt AFD50110 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
63.50 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
63.50 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Karšto oro gruzdintuvė Blaupunkt AFD501, juoda, 1500 W, 2.5 l |
|
78.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
78.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Karšto oro gruzdintuvė Blaupunkt AFD501, juoda sp., 1500 W, 2.5 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 91.9 € |
|
82.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Blaupunkt AFD501, juoda sp., 1500 W, 2.5 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 91.9 € |
|
82.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Blaupunkt AFD501 gruzdintuvė Dvigubas 4 L Autonominės 1500 W Juoda |
|
83.26 €
|
Į parduotuvę elektromarket.lt |
Blaupunkt AFD501 Air fryer 2.5L, Black AFD501 |
|
84.00 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
84.00 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Gruzdintuvė be riebalų Blaupunkt AFD501 ( 2,5kg 1500W ) |
|
84.63 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
84.63 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Blaupunkt AFD501 fryer Double 2,5 L Stand-alone 1500 W Deep fryer Black |
|
84.93 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Blaupunkt AFD501 fryer Double 2,5 L Stand-alone 1500 W Deep fryer Black |
|
87.49 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
87.49 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Karšto oro gruzdintuvė BLAUPUNKT AFD 501Yra sandėlyje. |
|
89.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
89.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Karšto oro gruzdintuvė Blaupunkt AFD501Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
90.98 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
90.98 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Blaupunkt AFD501 Double 2.5 L Standalone 1500 W Deep Fryer BlackDaugiau |
|
94.65 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Blaupunkt AFD501 gruzdintuvė, dviguba, 2,5 l, atskira, 1500 W, gruzdintuvė, juod.. |
|
94.83 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Blaupunkt AFD501 gruzdintuvė Dvigubas 4 L Autonominės 1500 W Juoda |
|
95.06 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
95.06 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Karšto oro gruzdintuvė Blaupunkt AFD501Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
95.53 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
95.53 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Blaupunkt AFD501 smažinimo aparatas Dvigubas 2,5 L nepriklausomas 1500 W giliavo.. |
|
95.55 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 14:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Blaupunkt |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 3797969673761 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 2.5l |
| Krepšelio talpa | -kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Galia | 1500w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | - |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 28.1cm |
| Plotis | 34.8cm |
| Gylis | 32.6cm |
| Svoris | 4.6kg |
| Korpusas | plastikas |
| Savybės | laikmatis, temperatūros valdymas, ekranas |
| Rodyti daugiau | |


































