Blackview W60 kaina
Blackview W60 kaina
Blackview W60 2.01 HD,900mAh Battery, LED Flashlight & Compass Function, 24-hour..Daugiau |
|
88.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
88.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Blackview W60 Black - SmartwatchDaugiau |
|
89.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
89.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 15:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 6931548317722 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims |
| Ekrano dydis (coliais) | 2.01 |
| Ekrano tipas | lcd |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | - |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 900mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 168val |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 5cm |
| Plotis | 4.45cm |
| Aukštis | 1.43cm |
| Kita informacija | led flashlight, Širdies ritmo matuoklis, ios ir android palaikymas, žingsniamatis, kalorijų skaičiuoklė, miego sekimas, aktyvumo priminimai, pilno turinio pranešimų rodymas, skambinančiojo vardo rodymas, įvairūs treniruočių rėžima |
| Svoris | 61g |
| Jungtys | bluetooth, magnetinis įkrovimas |
| Rodyti daugiau | |


























