Viryklė Beko FSM59300XCS kaina
Viryklė Beko FSM59300XCS kaina
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSM59300XCSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639 € |
|
497.88 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Beko FSM59300XCSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 584.0 € |
|
522.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė BEKO FSM59300XCSNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau |
|
522.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Viryklė Beko FSM59300XCS |
|
497.88 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
497.88 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSM59300XCSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639 € |
|
497.88 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Viryklė BEKO FSM59300XCSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
497.88 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
497.88 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSM59300XCSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639 € |
|
497.88 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Viryklė BEKO FSM59300XCSNemokamas pristatymas |
|
497.98 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Cooker BEKO FSM59300XCS |
|
519.62 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
519.62 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Beko FSM59300XCSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 584.0 € |
|
522.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė BEKO FSM59300XCSIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
522.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
522.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Viryklė BEKO FSM59300XCSNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau |
|
522.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-28 14:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8690842578502 |
| Gamintojo kodas | fsm59300xcs |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | indukcinės |
| Galia | 9200w |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 46.67kg |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 60l |
| Programuojamos kepimo programos | 8 |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | konvekcija, aušinimo ventiliatorius, grilis, atitirpinimo funkcija |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | 2 |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |





















