Viryklė Beko FSM52330DX kaina
Viryklė Beko FSM52330DX kaina
BEKO FSM52330DX viryklė |
|
335.88 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
335.88 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Beko FSM52330DXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 420.0 € |
|
337.16 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gas-electric cooker FSM52330DX Net Net |
|
353.83 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
353.83 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Beko Virtuvė Fsm52330dx |
|
355.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
355.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-03 04:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8690842132520 |
| Gamintojo kodas | - |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.92 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 600cm |
| Svoris | 50kg |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | 60l |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |























