Indaplovė Beko DVN05320W kaina
Indaplovė Beko DVN05320W kaina
Laisvai pastatoma indaplovė BEKO DVN05320W, 60 cm, 2 krepš.Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
259.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
259.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indaplovė Beko DVN05320, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
273.79 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Beko DVN05320WTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
273.79 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Laisvai pastatoma indaplovė BEKO DVN05320W, 60 cm, 2 krepš.Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
259.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
259.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indaplovė Beko DVN05320WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
259.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
259.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Beko DVN05320W indaplovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.05 eur/mėn |
|
260.45 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
260.45 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Indaplovė Beko DVN05320, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
273.79 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Indaplovė Beko DVN05320, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
273.79 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Beko DVN05320WTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
273.79 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indaplovė BEKO DVN05320W |
|
274.94 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
274.94 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
BEKO DVN05320W |
|
289.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
289.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Beko DVN05320W dishwasher Freestanding 13 place settings | DVN 05320W | 86908423.. |
|
308.50 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Indaplovė BEKO DVN 05320WNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
357.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Indaplovė Beko DVN05320WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
358.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
358.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Laisvai Pastatoma Indaplovė Beko Dvn05320w |
|
509.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
509.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 12:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 8690842379055 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Gamintojo kodas | 7698663977 |
| Indų komplektų skaičius | 13 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 262kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | 3612l |
| Standartinės programos eigos trukmė | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 49db |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 12.9l |
| Valdymas | mechaninis |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | 4vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 5vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | 5 |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | karštu oru |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | - |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Kita informacija | akustinis signalas programos pabaigoje |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |




















































