Batutas Zipro Jump Pro 8FT, 252 cm, su išoriniu tinklu
Batutas Zipro Jump Pro 8FT, 252 cm, su išoriniu tinklu
Batutas ZIPRO 8FT, 252 cm, su išoriniu apsauginiu tinkluKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169.0 € |
|
127.37 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
127.37 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Batutas Zipro Jump Pro 8FT, 252 cm, su tinklu, su kopėčiomisKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 158.9 € |
|
127.38 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
127.38 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Batutas ZIPRO 8FT, 252 cm, su išoriniu apsauginiu tinkluKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169.0 € |
|
127.37 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
127.37 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Batutas Zipro Jump Pro 8FT, 252 cm, su tinklu, su kopėčiomisKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 158.9 € |
|
127.38 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
127.38 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Batutas Zipro Jump Pro 8FT, 252 cm, su tinklu, su kopėčiomisKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 158.9 € |
|
127.38 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
127.38 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Zipro Jump Pro Outdoor Net 8FT 252cm6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 21.33 eur/mėn |
|
127.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Zipro Jump Pro OUT batutas su išoriniu tinklu, 252 cm |
|
145.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
145.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Zipro Jump Pro Lauko šuoliamajė su išorine apsaugos tinkleliu, 8 pėdų (252 cm).. |
|
186.13 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 19:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ZIPRO |
| Kategorija | Batutai |
| Prekės kodas | 5902659840714 |
| Tipas | batutai |
| Maksimalus naudotojo svoris | 50kg |
| Skersmuo | 252cm |
| Rėmo aukštis | 205cm |
| Spyruoklių skaičius | 48 |
| Svoris | 36kg |
| Rinkinyje yra | apsauginis tinklas |
| Pakuočių skaičius | 2 |
| Pakuotės dydis | 132 x 57 x 18; 100 x 31 x 10cm |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
























