Batų suolas Homcom, 100 x 40 x 60 cm kaina
Batų suolas Homcom, 100 x 40 x 60 cm kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | HOMCOM |
| Kategorija | Batų spintelės |
| Prekės kodas | 4255633553423 |
| Tipas | prieškambario suolai, batų dėžės |
| Plotis | 100cm |
| Aukštis | 60cm |
| Gylis | 40cm |
| Stilius | modernus |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |












