Batų lentyna VASAGLE Loft, juoda kaina
Batų lentyna VASAGLE Loft, juoda kaina
Batų lentyna, ruda/juoda |
|
73.15 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
73.15 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Songmics Vasagle Batų lentyna |
|
77.88 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
77.88 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Batų spintelė DAVOR ruda/juoda |
|
88.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
88.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Batų lentyna VASAGLE 100x30x110 cm |
|
97.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
97.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-27 06:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VASAGLE |
| Kategorija | Batų spintelės |
| Prekės kodas | 0194343012735 |
| Tipas | batų lentynos |
| Medžiaga | metalas |
| Plotis | 100cm |
| Aukštis | 110cm |
| Gylis | 30cm |
| Stilius | praktiškas |
| Kilmės šalis | eu |
| Pardavėjo šalis | estija |














