Baterija EcoFlow EFBX100-EB 5009001018 kaina
Baterija EcoFlow EFBX100-EB 5009001018 kaina
Plug-in baterija EcoFlow Glacier |
|
250.11 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
250.11 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Įkraunama baterija „EcoFlow Glacier“ |
|
250.80 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
250.80 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
EcoFlow Glacier Plug-in Battery ZYDBX100EB papildoma baterija 298Wh Li-ion USB-C.. |
|
250.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
EcoFlow Glacier industrial rechargeable battery |
|
264.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
264.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Automobilinis šaldytuvas EcoFlow Glacier BaterijaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 337.09 € |
|
280.91 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Plug-in battery EcoFlow Glacier, Bateria plug-in EcoFlow Glacier |
|
293.00 €
|
Į parduotuvę beautychest.lt |
Įkraunamas akumuliatorius EcoFlow Glacier |
|
293.30 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
293.30 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
EcoFlow Glacier Plug-in Battery |
|
389.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
389.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ECOFLOW |
| Kategorija | Automobiliniai šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4895251604802 |
| Gamintojo kodas | 5009001018 |
| Automobilinio šaldytuvo tipas | kompresoriniai |
| Montavimo tipas | nešiojamos |
| Aukštis | 6.8cm |
| Plotis | 9.2cm |
| Gylis | 24.5cm |
| Talpa | -l |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Kompresorius | - |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Rodyti daugiau | |





































