Baro kėdė Skelde Mville kaina
Baro kėdė Skelde Mville kaina
Mville Baro kėdė "Skelde |
|
157.74 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
157.74 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-22 10:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MVILLE |
| Kategorija | Baro kėdės |
| Prekės kodas | 4251756470746 |
| Tipas | baro kėdės |
| Medžiaga | medžio masyvas |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | industrinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 560-800 mmcm |
| Plotis | 41cm |
| Aukštis | 80cm |
| Gylis | 38.5cm |










