Baro kėdė Mville Karla kaina
Baro kėdė Mville Karla kaina
Mville Baro kėdė "Karla |
|
117.79 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
117.79 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-22 10:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MVILLE |
| Kategorija | Baro kėdės |
| Prekės kodas | 4251563419204 |
| Tipas | baro kėdės |
| Medžiaga | metalas |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | industrinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 670-810 mmcm |
| Plotis | 44cm |
| Aukštis | 81cm |
| Gylis | 44cm |









