Baro kėdė Mville DYN kaina
Baro kėdė Mville DYN kaina
Mville Baro kėdė DYN |
|
93.59 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
93.59 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-15 22:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MVILLE |
| Kategorija | Baro kėdės |
| Prekės kodas | 4250420210893 |
| Tipas | baro kėdės |
| Medžiaga | dirbtinė oda |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 580-780cm |
| Plotis | 38cm |
| Gylis | 41cm |
| Baldų kolekcija | dyn |











