Baro kėdė Halmar H121, smėlio kaina
Baro kėdė Halmar H121, smėlio kaina
Baro kėdė H121, beigePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
81.68 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
81.68 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
H121 baro kėdė, smėlio spalvos |
|
82.62 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
82.62 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Baro kėdė H121, beigeIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
85.76 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
85.76 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Baro kėdė H121, matinė, smėlio sp., 51 cm x 50 cm x 92 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 103.9 € |
|
87.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Baro kėdė H121, matinė, smėlio sp., 51 cm x 50 cm x 92 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 103.9 € |
|
87.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-16 11:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Baro kėdės |
| Prekės kodas | 2010001200949 |
| Tipas | baro kėdės |
| Medžiaga | metalas |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 63cm |
| Plotis | 68cm |
| Aukštis | 63cm |
| Gylis | 44cm |
| Kilmės šalis | lenkija |

















