Baro kėdė Halmar H121, smėlio цена
Baro kėdė Halmar H121, smėlio цена
Baro kėdė H121, beigePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
73.81 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
73.81 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Baro kėdė H121, beigeIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
77.50 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
77.50 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
H121 baro kėdė, smėlio spalvos |
|
82.62 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 40.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
82.62 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 40.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Baro kėdė H121, matinė, smėlio sp., 51 cm x 50 cm x 92 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 103.9 € |
|
87.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Baro kėdė H121, matinė, smėlio sp., 51 cm x 50 cm x 92 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 103.9 € |
|
87.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-29 15:32
! Сообщить об ошибке| Марка | HALMAR |
| Категория | Барные стулья |
| Продукт код | 2010001200949 |
| Tipas | baro kėdės |
| Medžiaga | metalas |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 63cm |
| Plotis | 68cm |
| Aukštis | 63cm |
| Gylis | 44cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
















