Baracuda BGP-011 kaina
Baracuda BGP-011 kaina
Baracuda BGP-011 Squid |
|
6.63 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
6.63 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Baracuda BGP-011 SQUID PC Gamepad – Preciziškas, patogus valdymas kiekvienam PC ..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 11.69 € |
|
7.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Baracuda Gamepad SQUID PC, juodos spalvos (BGP-011) |
|
8.97 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
8.97 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Baracuda BGP-011 Squid |
|
10.77 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
10.77 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Baracuda BGP-011 Squid |
|
17.97 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
17.97 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 00:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | INTELLINET |
| Kategorija | Žaidimų valdymo pulteliai |
| Prekės kodas | 3858894504428 |
| Tipas | Žaidimų pultelis |
| Mygtukai | 12 |
| Svoris | 153kg |
| Kabelio ilgis | 2m |
| Matmenys | 156 x 98 x 60mm |
| Kita informacija | skirtas pc |
| Maitinimo šaltinis | laidas |


























