Baracuda BGH-021 kaina
Baracuda BGH-021 kaina
Baracuda BGH-021 Hydra WhitePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
8.42 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
8.42 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Baracuda BGH-021 Hydra WhiteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
8.84 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
8.84 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Baracuda BGH-021 Hydra White ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
10.05 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
10.05 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Ausinės Baracuda BGH-021 Hydra BaltasDaugiau |
|
11.77 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
11.77 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Baracuda BGH-021 Hydra WhiteDaugiau |
|
12.10 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
12.10 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Baracuda BGH-021 Hydra WhiteDaugiau |
|
13.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
13.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Baracuda Hydra BGH-021 juodos spalvos USB žaidimų ausinės su mikrofonuKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 18.0 € Daugiau |
|
14.38 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Baracuda BGH-021 Hydra WhiteDaugiau |
|
14.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
14.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Baracuda BGH-021 Hydra White |
|
21.48 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
21.48 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BARACUDA |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 3858894503735 |
| Tipas | Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb-a, 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 98db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 248g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Rodyti daugiau | |






























