Baracuda BGH-021 цена
Baracuda BGH-021 цена
Baracuda BGH-021 Hydra Whiteбольше |
|
10.36 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
10.36 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Ausinės Baracuda BGH-021 Hydral BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
10.39 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
10.39 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
White Shark Baracuda BGH-021 Hydra Balta Žaidimų ausinėsKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 15.39 € больше |
|
10.41 €*
|
B магазин pigu.lt |
Ausinės Baracuda BGH-021 Hydra Baltasбольше |
|
10.87 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
10.87 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Ausinės Baracuda BGH-021 Hydral BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
10.91 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
10.91 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Baracuda BGH-021 Hydra White ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
12.84 €
|
B магазин rde.lt |
Baracuda BGH-021 Hydra Whiteбольше |
|
14.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
14.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 01:37
! Сообщить об ошибке| Марка | BARACUDA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 3858894503735 |
| Tipas | Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb-a, 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 98db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 248g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |






























