Baracuda BGH-011 цена
Baracuda BGH-011 цена
Baracuda BGH-011 Pearl czarny |
|
12.51 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
12.51 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Ausinės Baracuda BGH-011 Pearl BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
12.89 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
12.89 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Baracuda BGH-011, Pearl BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.0 € |
|
12.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Ausinės Baracuda BGH-011 Pearl BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
13.53 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
13.53 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Baracuda BGH-011 Pearl Black |
|
16.88 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
16.88 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Ausinės Baracuda BGH-011 Pearl Juodas |
|
22.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
22.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Baracuda BGH-011 Pearl Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
28.97 €
|
B магазин rde.lt |
Baracuda žaidimų ausinės PEARL ,for PC, LED, (BGH-011) |
|
34.61 €
4-8 раб. дн.
Срок доставки: 4-8 раб. дн. |
34.61 €
4-8 раб. дн.
Срок доставки: 4-8 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 00:16
! Сообщить об ошибке| Марка | BARACUDA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 3858894503636 |
| Tipas | Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | + |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant kaušelio |
| Показать больше | |


























