Bambuko vonios lentyna Songmics kaina
Bambuko vonios lentyna Songmics kaina
Songmics Bambuko vonios lentyna |
|
37.92 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
37.92 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Bambuko vonios lentyna |
|
40.95 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
40.95 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Bambukinė lentyna vonios kambariui Songmics 60x66x26 cm |
|
56.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
56.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-27 07:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONGMICS |
| Kategorija | Vonios lentynos |
| Prekės kodas | 6955880340408 |
| Tipas | atviros lentynos |
| Medžiaga | bambukas |
| Funkcija | atvira |
| Stilius | klasikinis |
| Aukštis | 66cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 26cm |
| Pardavėjo šalis | kita |















