Balay 3TS384XT kaina
Balay 3TS384XT kaina
Skalbimo mašina Balay 3TS384XT. 8 kg 1400 rpm |
|
801.90 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
801.90 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 02:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BALAY |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242006305444 |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 350min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 47l |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | ispanų k. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |

















