Balay 3TS384XT цена
Balay 3TS384XT цена
Lave-linge - BALAY - 3TS384XT - 8 kg - 1400 rpm - Écran intégré |
|
1037.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1037.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-24 10:44
! Сообщить об ошибке| Марка | BALAY |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 4242006305444 |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 350min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 47l |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | ispanų k. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |

















