Gartraukis Balay 3BC676MX kaina
Gartraukis Balay 3BC676MX kaina
Hotte Balay 3BC676MX - 600 m³/h - Conduit / Recirculation - A - A - C |
|
533.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
533.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-07 17:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BALAY |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242006272289 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | 3bc676mx |
| Energijos sunaudojimas per metus | 42kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 13.9 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 57.5 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 175m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 600m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.49w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 76cm |
| Plotis | 75cm |
| Gylis | 50cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120 - 150mm |
| Laido ilgis | 1.3m |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |
















