Axis P4707-PLVE kaina
Axis P4707-PLVE kaina
AXIS P4707-PLVE Netzwerkkamera Panorama Dome | 02416-001 | 7331021076969 |
|
1146.45 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
AXIS P4707-PLVE Netzwerkkamera Panorama Dome | 02416-001 | 7331021076969 |
|
1152.10 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Kamera IP Axis AXIS P4707-PLVE - Netzwerk-Panoramakamera - Kuppel - Aussenbereic.. |
|
1160.30 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
NET CAMERA P4707-PLVE 10MP/02416-001 AXIS |
|
1191.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1191.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
NET P4707-PLVE 10MP/02416-001 AXIS |
|
1193.01 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
1193.01 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
AXIS P4707-PLVE vaizdo įrenginys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 206.17 eur/mėn |
|
1236.99 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
1236.99 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Axis P4707-PLVE, 1944p, 2x5MP, WDR, Object Analytics, Deep Learning PU, White 02.. |
|
1386.98 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1386.98 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
NET CAMERA P4707-PLVE 10MP/02416-001 AXIS |
|
1396.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1396.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Kupolinė kamera AXIS P4707-PLVEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1469 € |
|
1399.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Kupolinė kamera AXIS P4707-PLVEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1469 € |
|
1399.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Tinklo kamera AXIS P4707-PLVE 10MP |
|
1431.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
1431.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
NET CAMERA P4707-PLVE 10MP/02416-001 AXIS 02416-001 | 7331021076969 |
|
1462.77 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Axis tinklo kamera P4707-PLVE 2*5 MP, 30 fps, 170° sukimosi kampas, 360° IR apšv.. |
|
1475.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AXIS |
| Kategorija | Vaizdo stebėjimo kameros |
| Prekės kodas | 7331021076969 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP66, IP67 |
| Garantija | 24 |
| Medžiaga | Polikarbonatas |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.3at |
| Tinka naudoti | Lauke |
| Modelis | P4707-PLVE |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 8 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 480p@25fps |
| Darbinė temperatūra | 50 |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SDXC |
| Montavimas | Prie sienos |
| Atminties talpa | 2 GB |
| Jungtys | 3.5 mm |
| Apšvietimas | - |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Sensoriaus dydis | 1/2.7" |
| Vaizdo kameros tipas | IP kameros |
| Skiriamoji geba | 2592 x 1944 |
| WDR technologija | + |
| Objektyvas | 8.1 |
| Judesio aptikimas | + |
| Baltos spalvos balansas | Automatinis |
| Rodyti daugiau | |








































