Axis P1467-LE kaina
Axis P1467-LE kaina
„Axis AXIS P1467-LE“ IP kamera – tinklo stebėjimo kamera – kulkos formos – lauko.. |
|
1099.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1099.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Kamera su korpusu AXIS P1467-LEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1139 € |
|
1102.23 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Axis 02341-001 security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2592 x.. |
|
879.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
879.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Kamera IP Axis AXIS P1467-LE - Netzwerk-Uberwachungskamera - Bullet - Aussenbere.. |
|
879.80 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Kamera IP Axis AXIS P1467-LE - Netzwerk-Uberwachungskamera - Bullet - Aussenbere.. |
|
1007.55 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
No Name Axis 02341-001 security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoo.. |
|
1049.07 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
NET CAMERA P1467-LE/02341-001 AXIS |
|
1058.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1058.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Axis P1467-LE, 5MP, DLPU, 1944p, Optimized IR, WDR, Lightfinder 2.0, White 02341.. |
|
1072.38 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1072.38 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
„Axis AXIS P1467-LE“ IP kamera – tinklo stebėjimo kamera – kulkos formos – lauko.. |
|
1099.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1099.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Kamera su korpusu AXIS P1467-LEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1139 € |
|
1102.23 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Kamera su korpusu AXIS P1467-LEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1139 € |
|
1102.23 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Tinklo kamera AXIS P1467-LE |
|
1106.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
1106.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
AXIS P1467-LE vaizdo įrenginys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 188.50 eur/mėn |
|
1130.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
1130.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Axis tinklo kamera P1467-LE/02341-001, 5 MP, 0.13 lx, 2.8 - 8 mm, IK10, IP66/IP6.. |
|
1139.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AXIS |
| Kategorija | Vaizdo stebėjimo kameros |
| Prekės kodas | 7331021076112 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP66, IP67 |
| Garantija | 24 |
| Įtampa | 28 |
| Medžiaga | Polikarbonatas |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.3at |
| Tinka naudoti | Lauke |
| Modelis | P1467-LE |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 8 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 2592x1944@30fps |
| Darbinė temperatūra | -40 |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SDXC |
| Montavimas | Prie lubų |
| Atminties talpa | 2 GB |
| Jungtys | 3.5 mm |
| Apšvietimas | - |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Sensoriaus dydis | 1/2.7" |
| Filmavimo režimai | Naktinis |
| Vaizdo kameros tipas | IP kameros |
| Skiriamoji geba | 2592 x 1944 |
| Optinis priartinimas | x 3 |
| WDR technologija | + |
| Integruotas objektyvas | + |
| Objektyvas | 8 |
| Judesio aptikimas | + |
| Baltos spalvos balansas | Automatinis |
| Rodyti daugiau | |










































