AWTools AW70076 kaina
AWTools AW70076 kaina
Benzininė vejapjovė savaeigė AWTools AW70076, 46 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 289.9 € |
|
245.91 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
AW-Tools Savaeigė benzininė vejapjovė, 4.0HP 173cc (AW70076) |
|
200.58 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
200.58 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Benzininė vejapjovė, 173cc, 46cm, 3.0kW, 4.0AG, 25-75mm, AW70076 AWTOOLS |
|
202.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Vejapjovė AWTools DM46S AW70076; savaeigė benzininė70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. |
|
223.77 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
223.77 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Benzininė vejapjovė savaeigė AWTools AW70076, 46 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 289.9 € |
|
245.91 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Benzininė vejapjovė savaeigė AWTools AW70076, 46 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 289.9 € |
|
245.91 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 13:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AWTOOLS |
| Kategorija | Benzininės vejapjovės |
| Prekės kodas | 5903678603205 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | benzininės vejapjovės, profesionalams skirtos vejapjovės |
| Eiga | savaeigė |
| Variklis | 4-taktis |
| Galingumas | 3000w |
| Galia | 4ag |
| Darbinis tūris | 161cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 46cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 7 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 55l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plieninis |
| Svoris | 34kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | -m² |
| Rodyti daugiau | |























