Avision AN335WL kaina
Avision AN335WL kaina
Avision AN335WL A4 Duplex scanner w/ LAN & WLAN |
|
477.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
477.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Avision Dokumentenscanner AN335WL A4 | 000-0981-02G | 4713494651714 |
|
477.25 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Skeneris Avision dokumentų skaitytuvas AN335WL A4Daugiau |
|
493.04 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
493.04 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AVISION |
| Kategorija | Skeneriai |
| Prekės kodas | 4713494651714 |
| Gamintojo kodas | 000-0981-02g |
| Raiška | 600dpi |
| Palaikomi formatai | jpeg, txt, tiff, pdf, gif, rtf, doc, xls, pdf/a, bmp, multi-tif, excel, word |
| Maksimalus dokumento dydis | 216 x 356mm |
| Skenerio tipas | adf |
| Pridedama programinė įranga | avision button manager, avision avscan 5.0, paperport 11 |
| Svoris | 3.1kg |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Jungties tipas | rj-45, usb, wi-fi |
| Operacinė sistema | windows |
| Galia | operacija <19w; paruošta <8w; miegas <2,4w; išjungtas <0,3ww |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |


















