Avision AN335W kaina
Avision AN335W kaina
Avision AN335W - Dokumentenscanner - Contact Image Sensor (CIS) - Duplex - Legal.. |
|
632.52 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
632.52 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AVISION |
| Kategorija | Skeneriai |
| Prekės kodas | 4713494651721 |
| Gamintojo kodas | 000-0974-02g |
| Raiška | 600dpi |
| Palaikomi formatai | jpeg, txt, tiff, pdf, gif, rtf, doc, xls, pdf/a, bmp, multi-tif, excel, word |
| Maksimalus dokumento dydis | 216 x 356mm |
| Skenerio tipas | adf |
| Pridedama programinė įranga | avision button manager, avision avscan 5.0, paperport 11 |
| Matmenys | maximum:28,2 x 45,7 x 33,4; minimum:28,2 x15,2 x 16,5cm |
| Svoris | 3.1kg |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Jungties tipas | rj-45, usb, wi-fi |
| Operacinė sistema | windows |
| Galia | operacija < 21w / paruošta < 10w / miego < 2,4w / išjungta < 0,3ww |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |

















