Automobilinė kėdutė Avionaut Pixel Pro 2.0
Automobilinė kėdutė Avionaut Pixel Pro 2.0
Autokėdutė Avionaut PIXEL PRO 2.0, 0-13 su bazę IQ Isofix |
|
370.00 €
|
Į parduotuvę vezimeliu-kampelis.lt |
Avionaut Pixel PRO 2.0 C i-size ISOFIX, 0-13 kg, Lengviausia rinkojeDaugiau |
|
485.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
485.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-27 23:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AVIONAUT |
| Kategorija | Automobilinės kėdutės |
| Prekės kodas | 5907603461564 |
| Grupė | 0 (0-13 kg) |
| Reguliavimo galimybė | galvos atlošas |
| Montavimas automobilyje | veidu prieš važiavimo kryptį |
| Tvirtinimas automobilyje | saugos diržai, papildoma bazė |
| Apsauga nuo šoninių smūgių | + |
| Ūgio kategorija | 40-85cm |
| Minimalus ūgis | 40cm |
| Maksimalus ūgis | 85cm |














