Apple iPad Air 13 2026 256GB kaina
Apple iPad Air 13 2026 256GB kaina
Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi 256GB - Blue MH5V4HC/ATik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
969.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
969.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Planšetinis kompiuteris APPLE iPad Air 13" M4 256GB Wi-Fi Space GreyNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
1009.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
iPad Air 13" (M4) Wi‑Fi 256GB - Space GrayĮsigyk dabar. -10% nuolaida su studento pažymėjimu. Daugiau |
|
1009.00 €
|
Į parduotuvę cec.lt |
Apple iPad Air 13" (2026) M4 Wi-Fi planšetinis kompiuteris 256GB Space GrayDaugiau |
|
1009.00 €
|
Į parduotuvę bite.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Air M4 Wi-Fi MH5U4HC/A, 13", 12GB/256GB, kosm..Daugiau |
|
1009.00 €
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Apple iPad Air 13'' M4, 256 GB, Wi-Fi, pilkas - Planšetinis kompiuterisMicrosoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę Daugiau |
|
1009.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
1009.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Apple iPad Air 13'' M4 WiFi 256GB spaceGray | MH5U4TY/A | 0195950798807Daugiau |
|
938.10 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi 256GB (spacegrau) | MH5U4TY/A | 195950798807Daugiau |
|
941.55 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Apple iPad Air 13 M4 Wi-Fi 256GB (polarstern) (MH5W4TY/A)Daugiau |
|
958.10 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
958.10 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Apple iPad Air 13 (2026) Wi-Fi, 256GB, Space Gray MH5U4TY/ADaugiau |
|
958.45 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
958.45 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Air 13 2026 M4 12GB 256GB WIFI PurpleDaugiau |
|
959.00 €
|
Į parduotuvę plkompiuteriai.lt |
APPLE iPad Air 13-inch (8th Generation 2026) Wi-Fi 256GB, Purple, MH5X4TY/ADaugiau |
|
959.22 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Planšetė Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi 256GB - Space Grey MH5U4HC/ANemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
969.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
969.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi 256GB - Blue MH5V4HC/ATik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
969.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
969.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi 256GB - Space Grey - MH5U4HC/ADaugiau |
|
969.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
969.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Apple | iPad Air | Space Gray | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | Apple | 12 GB ..Daugiau |
|
976.88 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Apple | iPad Air | Space Gray | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | Apple | 12 GB ..Daugiau |
|
982.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
982.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Apple | iPad Air | Space Gray | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | Apple | 12 GB ..Daugiau |
|
987.49 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Apple | iPad Air | Purple | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | Apple | 12 GB | M4.. |
|
987.49 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Apple | iPad Air | Blue | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | Apple | 12 GB | M4 |..Daugiau |
|
989.01 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
989.01 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Planšetė Apple iPad Air 13" M4 256GB Wi-Fi 12GB RAM 2732x2048 IPS Bluetooth 6.0 ..Daugiau |
|
993.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Apple | iPad Air | Space Gray | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | Apple | 12 GB ..Daugiau |
|
1005.70 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1005.70 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Planšetinis kompiuteris APPLE iPad Air 13" M4 256GB Wi-Fi Space GreyNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
1009.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
iPad Air 13" (M4) Wi‑Fi 256GB - Space GrayĮsigyk dabar. -10% nuolaida su studento pažymėjimu. Daugiau |
|
1009.00 €
|
Į parduotuvę cec.lt |
Apple iPad Air 13" (2026) M4 Wi-Fi planšetinis kompiuteris 256GB Space GrayDaugiau |
|
1009.00 €
|
Į parduotuvę bite.lt |
iPad Air 13" M4 Wi-Fi 256GB Blue (2026) - MH5V4HC/ADaugiau |
|
1009.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1009.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Planšetė Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi 256GB - Blue MH5V4HC/AIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
1009.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1009.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Air M4 Wi-Fi MH5U4HC/A, 13", 12GB/256GB, kosm..Daugiau |
|
1009.00 €
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Air M4 Wi-Fi MH5U4HC/A, 13", 12GB/256GB, kosm..Daugiau |
|
1009.00 €
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi 256GB Space Gray MH5U4HC/ A planšetinis kompiuteris6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 168.17 eur/mėn Daugiau |
|
1009.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Apple iPad Air 13'' M4, 256 GB, Wi-Fi, pilkas - Planšetinis kompiuterisMicrosoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę Daugiau |
|
1009.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
1009.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Apple | iPad Air | Space Gray | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | Apple | 12 GB ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. Daugiau |
|
1025.03 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1025.03 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Apple | iPad Air | Blue | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | Apple | 12 GB | M4 |..Daugiau |
|
1025.84 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Apple iPad AirDaugiau |
|
1028.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1028.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-31 05:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Apple |
| Kategorija | Planšetiniai kompiuteriai |
| Prekės kodas | 195950798906 |
| Energijos klasė | g |
| Ekrano dydis | 13" |
| Raiška | 2732 x 2048 |
| Ekrano tipas | liquid retina |
| Vidinė atmintis | 256 gb |
| Operacinės sistemos versija | ipados 26 |
| 5G | - |
| 4G | - |
| 3G | - |
| Kolonėlės | stereo |
| Operacinė sistema | ipados 26 |
| Baterijos tipas | lithium polymer (lipo) |
| Budėjimo laikas iki | 10val. |
| Fotografavimo galimybė | + |
| Pagrindinė kamera | 12 mp |
| Priekinė kamera | 12 mp |
| Blykstė | - |
| WiFi | 802.11be wi-fi 7 |
| GPS | - |
| Procesoriaus tipas | apple m4 |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000mb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Tipas | planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.616kg |
| SIM | - |
| Skambinimo funkcija | - |
| Jungties tipas | usb-c |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | kabelis, planšetė |
| Kita informacija | „ultra retina xdr“ su promotion (120 hz), true tone, p3 spalvų gama; lidar skeneris; center stage priekinė kamera |
| USB jungtys | usb type-c |
| Korpusas | aliumininis korpusas |
| Maksimalus naudojimo laikas (val.) | 10 |
| Aukštis | 28.06cm |
| Gylis | 0.61cm |
| Plotis | 21.49cm |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Populiariausi modeliai | ipad air |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 35 |
| Rodyti daugiau | |














































