APC Smart-UPS SRT10KRMXLI 10000VA, 10000 W kaina
APC Smart-UPS SRT10KRMXLI 10000VA, 10000 W kaina
SRT10KRMXLI SmartUPS SRT 10000VA Rack 230V | SRT10KRMXLI | 731304304265 |
|
9915.20 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
APC SRT10KRMXLI SmartUPS SRT 10000VA Rack 230V | SRT10KRMXLI | 731304304265 |
|
9952.20 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
APC Smart-UPS SRT 10000VA RM - UPS - 1Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
9957.10 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
9957.10 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
APC Smart-UPS SRT10KRMXLI 10000VA, 10000W, IEC, 6U SRT10KRMXLI |
|
10278.08 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
10278.08 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
APC Smart-UPS SRT 10000VA RM - UPS - 1Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
10454.96 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
10454.96 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
APC Smart-UPS SRT 10000VA RM 230V | SRT10KRMXLI |
|
10609.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
10609.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
APC SRT10KRMXLI Smart-UPS On-Line 10kVA montuojamas į rack su integruota NMC |
|
12202.36 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
SRT10KRMXLI SmartUPS SRT 10000VA Rack 230V |
|
13578.11 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
13578.11 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 14:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304304265 |
| Architektūra | on-line |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 10000 |
| Galingumas | 10000w |
| Tipas | kita |
| Svoris | 111.82kg |
| Išvesties jungtys | rj-45, smartslot, usb |
| Jungties tipas | iec320 c19, iec jumper |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | - |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Įvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 3val. |
| Aukštis | 43.2cm |
| Plotis | 26.3cm |
| Gylis | 71.5cm |
| Korpusas | rack 6u |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |
































