APC BX2200MI 2200VA, 1200 W kaina
APC BX2200MI 2200VA, 1200 W kaina
UPS įtampos stabilizatorius APC BX2200MI, 1200 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 305.9 € |
|
302.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
302.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Back-UPS BX2200MI ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau |
|
302.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
APC BX2200MIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 351.7 € |
|
316.83 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
APC BACK-UPS 2200VA, 230V, AVR, IEC SOCKETS |
|
255.26 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
255.26 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
APC Back-UPS, 2200VA, Tower, 230V, 6x IEC C13 outlets, AVR |
|
255.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
255.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
APC BX2200MI nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive&ldq.. |
|
262.93 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
BX2200MI Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, 6 IEC | BX2200MI | 731304410836Daugiau |
|
269.40 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX2200MI | 2200 VA | 1200 W | BX2200MI | 73130.. |
|
271.80 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX2200MI | 2200 VA | 1200 W |
|
275.73 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
275.73 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX2200MI | 2200 VA | 1200 W|BX2200MI |
|
276.18 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
APC BX2200MI uninterruptible power supply (UPS) |
|
276.80 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
276.80 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX2200MI | 2200 VA | 1200 W |
|
280.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
280.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX2200MI | 2200 VA | 1200 W |
|
280.20 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX2200MI | 2200 VA | 1200 WKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
281.49 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
281.49 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
APC BACK-UPS 2200VA, 230V, AVR, IEC SOCKETSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
282.17 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
282.17 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
APC Back-UPS BX2200MI 2200VA, 1200W, IEC BX2200MI |
|
282.38 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
282.38 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX2200MI | 2200 VA | 1200 WDaugiau |
|
282.59 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX2200MI | 2200 VA | 1200 W |
|
283.83 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
283.83 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Back-UPS BX2200MI 2200 .. |
|
289.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX2200MI | 2200 VA | 1200 W BX2200MI | 7313044.. |
|
293.55 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
UPS įtampos stabilizatorius APC BX2200MI, 1200 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 305.9 € |
|
302.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
302.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Back-UPS BX2200MI ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau |
|
302.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BX2200MI, 1200 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 305.9 € |
|
302.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
302.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
APC BX2200MI nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) 2,2 kVADaugiau |
|
306.63 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
APC BX2200MIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 351.7 € |
|
316.83 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
APC BX2200MI nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 2,2 kVA .. |
|
318.15 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX2200MI | 2200 VA | 1200 WDaugiau |
|
332.83 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Nepertraukiamo Maitinimo šaltinio Sistema Interaktyvi UPS APC BX2200MI |
|
361.17 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-28 02:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304410836 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 2200 |
| Galingumas | 1200w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 12.3kg |
| Kabelio ilgis | -m |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | rj-45 tinklo linijos apsauga; iec c13 išėjimo lizdai; led indikacija |
| Išvesties jungtys | usb |
| Jungties tipas | nema 5-15r |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 6 |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 6val. |
| Aukštis | 19cm |
| Plotis | 14cm |
| Gylis | 39cm |
| Korpusas | tower |
| Palaikomos technologijos | greenpower ups |
| Rodyti daugiau | |



















































