Viryklė Amica 57CE3.315HTAQXX kaina
Viryklė Amica 57CE3.315HTAQXX kaina
Elektrinė viryklė Amica 57CE3.315HTAQ(Xx)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 553.0 € |
|
451.25 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Amica 57CE3.315HTAQXXKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559 € |
|
451.25 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elektrinė viryklė Amica 57CE3.315HTAQ(Xx)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 553.0 € |
|
451.25 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Amica 57CE3.315HTAQXXKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559 € |
|
451.25 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Amica 57CE3.315HTAQXXKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559 € |
|
451.25 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Elektrinė viryklė Amica 57CE3.315HTAQ(Xx) |
|
451.25 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
451.25 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Viryklė Amica 57CE3.315HTAQ(Xx) | 57CE3.315HTAQ(Xx) | 5906006547493 |
|
492.40 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
57CE3.315HTAQXX Ceramic cooker |
|
492.68 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
492.68 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Amica Elektrinė Viryklė 54749 |
|
577.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
577.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 00:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AMICA |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 5906006547493 |
| Gamintojo kodas | 57ce3.315htaq(xx) |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.99 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 120 |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | 8900w |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 39kg |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 65l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 3 |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |




































