Kaitlentė Allenzi ce30w kaina
Kaitlentė Allenzi ce30w kaina
Elektrinė kaitlentė Allenzi CE30WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
185.13 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
185.13 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
ALLENZI CE30W PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
192.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
192.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Allenzi CE30Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 226.0 € |
|
214.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 12:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ALLENZI |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Gamintojo kodas | ce30 w |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | elektrinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 3000w |
| Paviršiaus valdymas | sensorinis |
| Aukštis | 5.6cm |
| Plotis | 30cm |
| Gylis | 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Rodyti daugiau | |





















