Akumuliatorius VIPOW 12V 7Ah kaina
Akumuliatorius VIPOW 12V 7Ah kaina
VIPOW PRAMONINIS AKUMULIATORIUS ŠVINA AKUMULIATORIUS, BE PRIEŽIŪROS 12 V (7,0AH ..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 34.69 € |
|
16.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
VIPOW 12V 7.0Ah Gel Battery |
|
17.53 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
17.53 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Švino akumuliatorius VIPOW 12V 7.0Ah |
|
17.54 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
17.54 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Akumuliatoriai ir baterijos // 12V, 6V, 4V akumuliatorius švino-rūgšties hermeti..Daugiau |
|
17.76 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
VIPOW LP7-12 12V/ 7.0Ah Aksesuaras10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
20.99 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
20.99 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
Švino akumuliatorius VIPOW 12V 7.0Ah |
|
21.00 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
21.00 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 13:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VIPOW |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 5901436715498 |
| Talpa | 7ah |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Suderinamumas | universalus |
| Paleidimo srovė | 2.1a |
| Ilgis | 151mm |
| Plotis | 65mm |
| Aukštis | 94mm |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |























