Akumuliatorius Varta Silver Dynamic SD C6 12V, 52 Ah, 520 A
Akumuliatorius Varta Silver Dynamic SD C6 12V, 52 Ah, 520 A
VARTA 5524010523162 Starterio akumuliatoriusGeriausios kainos rinkoje, NEMOKAMAS atsiėmimas vietoje, mokėjimas vietoje. Prekiaujame Mann, Bosch ir kitais filtrais. |
|
67.05 €
|
Į parduotuvę visitepalai.lt |
Varta Akumuliatorius 52 Ah 520 A EN 12V |
|
102.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
102.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Akumuliatorius Varta Silver Dynamic SD C6 52Ah 520AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 135.56 € |
|
102.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VARTA |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4016987119747 |
| Talpa | 52ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 520a |
| Ilgis | 207mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 175mm |
| Gamintojo kodas | sd c6 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |























