Akumuliatorius Exide EL800 12V, 80 Ah, 800 A kaina
Akumuliatorius Exide EL800 12V, 80 Ah, 800 A kaina
Akumuliatorius 80 Ah 800 A EN 12V EXIDE |
|
114.41 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
114.41 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
EXIDE Akumuliatorius 80 Ah 800 A EN 12V |
|
117.72 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
117.72 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
EXIDE EL800 EFB 80Ah 720A (EN) 12V akumuliatoriusDaugiau |
|
129.20 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
129.20 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Akumuliatorius Exide 80 Ah 720 A ENKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 175.67 € |
|
138.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-01 17:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024035705 |
| Talpa | 80ah |
| Akumuliatoriaus tipas | efb (start - stop) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 720a |
| Ilgis | 315mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Gamintojo kodas | el800 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

























