Akumuliatorius Exide EG1403 12V, 140 Ah, 800 A
Akumuliatorius Exide EG1403 12V, 140 Ah, 800 A
Akumuliatorius EXIDE Start PRO EG1403 140Ah 800AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 211.83 € |
|
164.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorius EXIDE 140 Ah 800 A EN 12V |
|
171.03 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
171.03 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 11:25
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024035422 |
| Talpa | 140ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 800a |
| Ilgis | 513mm |
| Plotis | 189mm |
| Aukštis | 223mm |
| Gamintojo kodas | eg1403 |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |























