Akumuliatorius Bosch S5015 12V, 110 Ah, 920 A
Akumuliatorius Bosch S5015 12V, 110 Ah, 920 A
Akumuliatorius Bosch 110AH 920A S5015Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 225.7 € |
|
158.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorius Bosch 110AH 920A S5015Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 225.7 € |
|
158.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorius Bosch 110Ah 920A (S5015) |
|
163.41 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
163.41 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-26 17:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4047024016989 |
| Talpa | 110ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 920a |
| Ilgis | 393mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |























