Akumuliatorius Bosch S4027 12V, 70 Ah, 630 A kaina
Akumuliatorius Bosch S4027 12V, 70 Ah, 630 A kaina
Akumuliatorius BOSCH S4027Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 124.0 € |
|
102.30 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorius (BOSCH) S4027 |
|
88.56 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
88.56 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Bosch 0092S40270 akumuliatorius 70AH 630 261x175x220 (+-)Kaina taikoma tik registruotiems pirkėjams. Neregistruotiems taikoma kaina 101.00 € |
|
95.95 €*
|
Į parduotuvę autoaibe.lt |
Akumuliatorius Bosch 70Ah 630A (S4027) |
|
101.42 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
101.42 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Akumuliatorius BOSCH S4027Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 124.0 € |
|
102.30 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 19:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4047023479747 |
| Talpa | 70ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 630a |
| Ilgis | 261mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 220mm |
| Gamintojo kodas | 0 092 s40 030 |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |























