Indaplovė AEG FSE63657P kaina
Indaplovė AEG FSE63657P kaina
Indaplovė AEG FSE63657P 7000-sarjan astianpesukone, integroitava |
|
763.79 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
763.79 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Indaplovė AEG FSE63657PPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
763.79 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
763.79 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Indaplovė AEG FSE63657PIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
786.70 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
786.70 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 18:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 7332543757831 |
| Gamintojo kodas | fse63657p |
| Indų komplektų skaičius | 13 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.84kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 240min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Aukštis | 89.8cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 55cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9l |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo programų skaičius | 7vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Rodyti daugiau | |



















