Indaplovė AEG FBB32607ZW kaina
Indaplovė AEG FBB32607ZW kaina
Indaplovė AEG FBB32607ZW 3000-sarjan astianpesukone, valkoinen |
|
409.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
409.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
AEG FBB32607ZW 3000 series dishwasher, white |
|
549.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
549.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 04:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 7332543825189 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | fbb32607zw |
| Indų komplektų skaičius | 13 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.94kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 46db |
| Aukštis | 87.8cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 57.6cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 8vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | - |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | airdry |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Rodyti daugiau | |
















