Gartraukis AEG DPB3930M kaina
Gartraukis AEG DPB3930M kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-05-11 06:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 7332543520558 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | dpb3930m |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | f |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 256m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 53db |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 4 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 39.4cm |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
















