Asus ROG Strix XG27AQDMGR Gen2, 26.5" 90LM0CC0-B01171
Pristatymo laikas: 13 d.d.
Asus ROG Strix XG27AQDMGR, 26.5" XG27AQDMGR
Pristatymo laikas: 13 d.d.
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMGR kompiuterio monitorius 67
Žaidimų monitorius ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMGR /27" /QHD (2560 ...
Asus ROG Strix OLED XG27AQDMGR 27" OLED
Pristatymo laikas: 7-12 d.d.
Žaidimų monitorius ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMGR 27” QHD (1440p) OLED 240Hz 0.03ms