SAMSUNG TV QLED 65in QE65Q7FAAUXXH
Telewizor Samsung QE65Q7FAAU QLED 65'' 4K Ultra HD Tizen | QE65Q7FAAUXXH | 8806097119609
SAMSUNG TV QLED 65inch QE65Q7FAAUXXH
SAMSUNG TV 65 Q7F QLED 4K AI Smart 2025 QE65Q7FAAUXXH | 8806097119609
Televizorius Samsung QE65Q7FAAUXXH, 65 ", 4K QLED
Samsung QLED Televizorius Samsung QE65Q7FAAUXXH
Samsung Q7F QE65Q7FAAU, QLED televizorius, 65", 4K UHD, Tizen, Quantum HDR, 50Hz, G klasė, juodas
Samsung Q7F QE65Q7FAAU 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
Samsung Q7F QE65Q7FAAU 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ Juoda
„Samsung Q7F QE65Q7FAAU“ 165,1 cm (65") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi“ Juoda
Samsung Electronics Polska Samsung Q7F QE65Q7FAAU 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
Samsung QE65Q7FAAU 65" QLED Q7F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025)